TradeLab

Strona Główna » Specjalne oferty Orbex » TradeLab
Rozpocznij Handel Na Platformie Orbex Już Teraz!
Handel instrumentami Forex & kontraktami na róznice kursowe (CFD) wiaze sie z wysokim poziomem ryzyka, w tym ryzykiem utraty calego zainwestowanego kapitalu.
   

Czym Jest Orbex Tradelab?

orbex tradelab to platforma do dzielenia sie pomyslami dotyczacymi transakcji. mozesz przegladac pomysly innych inwestorów lub publikowac swoje wlasne.

sa trzy typy pomyslów, które mozna publikowac:

  • 1 Prognozy
  • 2 sygnaly do zakupu
  • 3 sygnaly do sprzedazy
Zapisz Się, Aby Skorzystać Z Darmowej Wersji Próbnej

Zarejestruj Się

jezeli zdecydujesz sie na podzielenie sie swoimi pomyslami, mozesz je opublikowac dla swojej wlasnej listy obserwujacych cie osób, lub dla wszystkich inwestorów.

Przegladajac pomysly, mozesz uzyc filtra, dzieki któremu wyszczególnisz to, czego szukasz: Wszystkich Pomyslów, Prognoz lub Sygnalów (do Sprzedazy lub Zakupu). Dzieki temu bedziesz mial bardziej przejrzysty wglad we wszystkie pomysly i bedziesz mógl dostosowac wyszukiwanie do swoich potrzeb. orbex tradelab jest dostepny dla posiadaczy rachunku orbex - demo lub na zywo, dlatego zarejestruj sie juz dzis i dolacz do spolecznosci inwestorów w orbex.

orbex tradelab jest dostepny dla posiadaczy rachunku orbex - demo lub na zywo, dlatego zarejestruj sie juz dzis i dolacz do spolecznosci inwestorów w orbex.

dzieki orbex tradelab, juz nigdy nie zostaniesz sam z decyzja o transakcji. dolacz do spolecznosci inwestorów i zobacz jakie pomysly maja inni gracze na rynku. dziel sie takze z nimi wlasnymi pomyslami i analizami.

Przewodniki Video

Opis Platformy
  • Jak Dostosowac Profil Do Wlasnych Potrzeb
  • Jak Zarzadzac Swoja Przestrzenia Robocza
Tablica Pomyslów
  • Jak Filtrowac I Segregowac Pomysly Na Tablicy Pomyslów
  • Ogladanie Okna Z Pomyslami
Publikowanie Pomyslów
  • Jak Opublikowac Swoje Pomysly Dla Spolecznosci
  • Jak Stworzyc Otwarty (darmowy) I Zamkniety (platny) Kanal Z Wiadomosciami/pomyslami
Profil Uzytkownika

oświadczenie o wyłączeniu odpowiedzialności: Niniejszy materiał ma charakter tylko i wyłącznie informacyjny, nie stanowi ani nie powinien być interpretowany jako materiał zawierający porady inwestycyjne lub zalecenia inwestycyjne, ani oferty lub zachęty do realizacji jakichkolwiek transakcji z wykorzystaniem instrumentów handlowych. Przeszłe wyniki nie stanowią gwarancji osiągania prognozowanych wyników w przyszłości. Orbex nie uwzględnia osobistych celów inwestycyjnych lub sytuacji finansowej klienta przy prognozowaniu danych dotyczących płatności. ORBEX nie składa żadnych oświadczeń ani nie ponosi odpowiedzialności za rzetelność lub kompletność dostarczanych informacji, ani za żadne straty wynikające z jakiejkolwiek decyzji inwestycyjnej podjętej w oparciu o zalecenia, prognozy lub inne informacje przekazywane przez jakiegokolwiek pracownika ORBEX, stronę trzecią lub w inny sposób. Niniejszy materiał nie został opracowany w zgodzie z wymogami prawnymi propagującymi niezależność badań inwestycyjnych i nie podlegają żadnych zakazom w kontekście podejmowania działań handlowych przed rozpowszechnieniem wyników badań inwestycyjnych. Wszelkie wyrażone opinie mogą ulec zmianie bez powiadomienia. Wszelkie opinie stanowią opinie własne autora i nie muszą odzwierciedlać stanowiska zajmowanego przez spółkę ORBEX. Zabrania się powielania lub rozpowszechniania niniejszego materiału bez wcześniejszej zgody spółki ORBEX.